<BGSOUND src=\"adres\" loop=infinite> Bozguncu | Aslı Elif Malcı

Bozguncu

Alışmış kudurmuştan beterdir yaa öyle bunların durumu.Yazın toplanmadan önce bloga girip didik didik dedikodu malzemesi aradı.tam 1,5 saat her yere girilmiş her yer defalarca okudu.Bütün fotolara baktı.

Bu kadarla kalsa iyi yazlıkta internet kafeden haftada 3 kere girdi.Kudurmuş köpekler gibi arandı yani.

Dedikodu deyince yaşı 60 olan çirkef bir kadın var ortalıkta.Bakın geçen yaz ne yalanlar uydurmuş kıçından.
Kızımı görmeye geldiğinde hastanede yaşadıklarımı hissettiklerimi anlattığımda meğer için için kuduruyormuş.İnşallah ortandan çatlarsın birgün ve ibret olursun aleme.

Düşünün “kızım doğunca eşim çok mutlu oldu, sabaha kadar uyumadı, benimle öyle ilgilendi kii hatta koridorda yürütürken bacağımın teki epiduralden dolayı tutmadı ve bu durumda düşüp yığılmayım diye öyle bir sarıldı kii yanımızdaki hemşire bile durun yavaş olun belinizi incilteceksiniz” dediğini anlatmamdan ne dedikodular çıkarmış anlatacağım birazdan.

Kızım doğmadan önce eşimin hemeroit tedavisi başlamıştı.Birlikte birkaç kez lazere gittik benim doğum yaptığım hastaneye.Uzun süredir mide ve bağırsak rahatsızlığı için o hastaneye devam ediyordu.Son olarak ben doğum yaptıktan sonra kolonoskopi için o çirkef karıyla gitmek zorunda kaldı ve oranın yani gastroentolojinin hemşiresinin eşime tanıdık davrandığını görmüş.Sonrasında benim yukarda söylediğim kocama olan övgüleri bakın ne duruma getirip bütün yaz sağda solda anlatmış.Hemşire güya ona demişki yani gastroentolojinin hemşiresi meğer benim doğumumda oda varmış.Düşünün kadın doğumun, yeni doğanın hemşiresi dururken gastroentolojinin hemşiresi takip etmiş bizi. Ayrıcada ” yazık adamcağız geçen haftada karısının doğumunda buralarda tek başına koşturuyordu.Hatta yazık zavallı tek başına eşini koridorlarda yürütmeye çalışıyordu” demiş güya bu çirkef karıya.
Kocamın benimle ilgilenmesini bile çekememiş.Hala kabul edemiyor aramızdaki ilişkiyi.Bunun yanında doğumuma ailemden hiç kimse gelmemiş meğersem.Yalana bakın biz duymayacağız yaa bu söylediklerini salladıkça sallamış.Kendin kudurduğundan gelmedin samimiyetsiz karı.Gelseydin de görseydin benim ailemin benim etrafımda nasıl döndüğünü.Ama sen dayanamazsın böyle güzellikleri görmeye.Batar bir tarafına.

Çok kuduracaksın sen çok daha sürtük.Kaldı ki istenmiyorsun hiçbir zaman istenilmedin.Sensin düğündeki rezilliğn sebebi.Sensin ruh hastalarına çanak tutan.Çünkü korkuyorsun onlardan başka kimse yok, yalnızlıktan öyle korkuyorsun ki.Allahtan o kadar korksaydın bu kadar ah almazdın.

Sürekli yalan söylüyorsun 10 lafından 8 i yalan.İşsiz güçsüz pislik.

Bakın bakın düğünümüzde daha ben kapıdayken yapmaya başladığı rezillik yetmemiş birde bu yalanları çıkarmış sağa sola.Elinde yalandan başka hiçbirşey yok zavallının.Bir kere orası Bayındır Hastanesi ve bunları söylediğini iddia ettiğin kişide oranın hemşiresi.Ankaranın en iyi hastanesinin en seçilmiş elemanları olan yer için kendi dar kafanda uydurduğun yalanlarla ancak senin gibi geri zekalıları kandırabilirsin.Zavallı…

Eğer bunları o zaman öğrenseydim ben seni o hemşireyle yüzleştirir söylediğin yalanları bir tarafına sokardım.
Kuduruyorsun belli.Ortadaki yuvayı kabul edemiyorsun.sevgiyi aşkı çekemiyorsun.Yağlı kazan yağlı kazan diye zengin koca bulacağım diye evde kalmışsın, allahtan zerre kadar korkmuyorsun neye taptığın belli sadece ve sadece mide bulandırıyorsun çirkef karı.Bozguncu kendine bir dur de insi şeytan.

Birde mesaj attırıryor bursadaki müsfettelere. dogumuma annem gelmemiş kız kardesim gelmemiş diye.Ne zaman unuttunuz herşeyi bize aldırdılar, kızlarını düğününde yalnız bıraktılar kimse gelmedi diye etrafa yayan.Yol paraları verilmediği için gelmeyen ailesini unutmus bana oyle mesajlar atıyor.Kendini bilmez zavallı.Git kendi ailene bak.Nasıl bir aile ki kızlarını böyle bir durumda yalnız bırakıyorlar,
İnsanlar iki ellerini kanda bile olsa çocuklarını böyle bir günde yalnız bırakmaz.Kaldı ki o kadar kardeşi var. Hiç böyle bir aile olabilir mi?Olamaz.Olsa idi biraz aile terbiyesi görürdü.sürtük sokaklarda büyüdüğü onun bunun tarafından bakıcı olarak kullanıldığı ne kadar belli.Ayy gülüyorum kendi yaymış bu lafları etrafa.Ailesinin onu bakıcı olarak kullandığını söylemiş.Millet acıyacak merhamet duyacak yaa ona. Zavallı ne kadar ilgiye muhtaçmış.Hastalıklı sürtük.
haa bir de bacısının onu nasıl kakaladığını anlatıyorlardı.Kocasının arkadaşına, cumamıydı adı ne, bacısı söyletmiş, kardeşim var gelsin verelim demiş.Kendisi söyleyecek hali yok yaa ona söyletmiş diyordu kaynanası.Acil koca aranıyormuş, artık nerelere duyurdular nerelerde aradılar da bulamadılarsa zavallılar.Bundan olsa gerek sürekli bizim aşkımızı, mutluluğumuzu kıskanıyor olmaları.

Arkası yarın, bizi izlemeye devam edin , bizde malzeme bol
serife malci………………………………denilen kakalak yılan gelsin bol bol okusun
şerife malcı…………….serife malci………………………………denilen kakalak yılan gelsin bol bol okusun

January 25, 2012 Post Under Öylesine - Read More

Comments are closed.