<BGSOUND src=\"adres\" loop=infinite> Geldik | Aslı Elif Malcı

Geldik

Geldik dediğime bakmayın.Zaten buralardaydık da, iş güç sınav, ders çalışma derken epey bir hız kaybetmişiz.Neyse bundan sonra kaldığımız yerden devam ederiz.

Yaz geldi, geçiyor, tatile gidesimiz çok; deniz, havuz, akşam vakti esen o hafif meltem…Çeşme Çeşme…Hiç Bodruma gitmedik.Bodrum Bodrum diyemeyişim ondan.Egenin o soğuk suyuna ben bayılsam da baba ve kız için pek uygun değil.

Aslında bütün enerjim bitmiş gibi hissediyorum.Nasıl kafayı toplayıp nasıl ders çalışmışım şu an ben bile şaşırıyorum.

Aslı Elif çok mutlu.Onun huzuru dünyamızı dolduruyor.Kız çocuğu olduğunu yeni yeni gösteriyor.Kıyafet seçiyor, mağazaları gezerken kendi beğenip alıp geliyor.Benim beğendiklerimi alıp, üzerine tutup “Bu bana büyük anne” diyor.

Geçenlerde sınıf arkadaşının babasını görüp “Armanın babası, çok yakışıklı” diye bağırdı onca kişinin içinde.Gerçekten adam çok yakışıklı ve böyle bağırınca bir taraftan utandım bir taraftan adamla karşılıklı gülüştük.Sonra eşine anlatmış olanları, eşiyle konuşup tekrar tekrar güldük.Kıvanç Tatlıtuğ’dan henüz haberi yok 🙂 Muhabbete bakın!!!
Ayrıca kellerden de hoşlanmıyor.Aylar önce okulda etkinlik olarak bir arkadaşının eczacı anne ve babası gelip krem yapmışlar.Adam biraz kelmiş, olay boyunca adama sürekli çirkin diye bağırıp öğretmenini zor durumda bırakmış 🙂

Bazen sabahları okula gitmek istemiyorum diyor.Hemen “Bak okulda arkadaşların birçok şey öğrenir ama sen öğrenemezsin” diyorum, damarına basıyorum anlayacağınız ve bizim cimcime anında kalkıyor 😛

Okulunu çok seviyor olması ve okulun ona çok şey verdiğini görmek ise en büyük avuntum.

Yazdıklarıma bakınca hayatımda kızımdan başka bir şeyim yok hakikaten.

Onca iş arasına babamızın ameliyatını da sıkıştırdık.Oldu, bitti çok şükür.

Çakıl Çakmaktaş.Çakıl yaa işte tam Çakıl olmuş burda .Bazı arkaşlar benzetiyordu, fotoyu görünce çok güldüm.

Bu arada saçlarımızı kestirdik.Çok bunaltıyordu.Yazları kısa saçla geçirecek gibi duruyor şimdilik, ilerde istemiyorum kestirmeyin demezse eğer.

Resim Heykel Müzesi’ne gitmişler.Bizden çok geziyorlar.Bakalım bizim kuzuyu bulabilecek misiniz?

Ameliyattan daha yeni çıkmış baba ve yanında hastanede değilmiş gibi poz veren anne.Babanın 2,5 saat ameliyattan çıkmasını bekledikten sonraki rahatlamanın tam bir ifadesi olmuş.

July 13, 2012 Post Under Öylesine - Read More

Leave a Reply