<BGSOUND src=\"adres\" loop=infinite> Yelkenler Fora!!! | Aslı Elif Malcı

Yelkenler Fora!!!

şerife malcı…………….serife malci………………………………denilen kakalak yılan gelsin bol bol okusun

Şerife mal…denilen kakalak….. nilüferden ev istiyorum çocuğun kolejine yakın olsun anne. zavallı… anne anne ev satılmıyor anne ne yapıcaz anne anladın mı beni anne sen beni çok iyi anlarsın anne.Teyze teyze teyze babamı en iyi sen ikna edersin. Bu arada bir iphonem bile yok.Şerife mal…denilen kakalak gibi iphone alıp, Şerife mal…evimi kaynanama yeniletmeye çalışmanın açıklamasını düşünüyorum düşünüyorum bulamıyorum.Şerife mal… özlüceden ev istiyoruz ama çok pahalı diye acındıracak kendini.
“Eee hayat, bak olasılıklardan bir demet sundu sana.Sürükledi düşüncelere ama somut bir delil vermeden hislerini anlamanı sağladı.Şimdi ne yapacaksın, açacak mısın yelkenleri, hatta nereye gideceğini bilmesen de yine açacak mısın?Yoksa, bir sonraki durağı bilmeden ayrılmam mı diyorsun bu adadan.

Tabi pek güzel değil hiç kimse için bile bile yalnızlığa atılmak, ama ve lakin, hiç hoş değildir yalnızlık giderici olmak: sadece ve sadece…Ve bunu bilmeden sevmek.”

diyerek başladığımdan ve bunları 1993 yılına ait mavi ajandama yazdığımdan beri tam tamına 12,5 yıl olmuş.Dile kolay gibi beylik laflara gerek yok etmedim farzedin.Sanki zaman yavaş ilerlemiş ya da ben ayak diretmişim gibi pabucumun dibinde delikler, ayağımın altında nasırlarla buradayım.Bunun son 6 yılında anneydim yani 6 olduk ve bu bahaneyle bir şeyler yazalım dedik yani dedim olacak aslında.Arkadaş çevrem yazmaya devam etmem konusunda beni dürtüyor olsalar da devam eder miyim bilemiyorum.Zira yazmak için dolmak lazım gerekirken benim kafa epeydir pek bir dağınık. Toparlamalı ve olan bitene daha dikkatli bakmaya çalışmalı, her ne kadar bakmak görmek için yeterli olmasa bile bismillah demeli.1-2 foto ekleyip arkasını sonraya bırakalım.


December 6, 2014 Post Under Öylesine - Read More

Comments are closed.