<BGSOUND src=\"adres\" loop=infinite> Anneannemiz geldi | Aslı Elif Malcı

Anneannemiz geldi

 Anneannemiz nihayet eldi ama aklı kuzen zeynepte kaldı.İnşallah kuzenimize babaannesi iyi bakar.İlk etapta iyi bir izlenip bırakmamış ama bakalım.Çok sinir oluyorum.Kızının 2 çocuğuna bakıp büyüttü zeynebe gelince…neyse gerçekten evlatları arasında dengeyi bulamayan insanlara çok kızıyorum.Denge kuramayacaksanız tek çocuk yapın onun için çırpının durun.Birde kızdığım nokta kızı bakıcı bulabilecekken ki evi işyerine çok yakınmış lojmanda kalıyormuş yani ve perdeleri açınca evin içi görülebiliyormuş o derece yakın yani ama sırf bakıcıya para vermemek için kocası çocugu işyerine götürüp getirip orda bakacakmış öyle idare edeceklermiş.Oysa başta bakıcı buluruz demişlerdi.İnsanları anlamak çok zor.Bakıcıya para verme ama  2 ev birden al taksit öde 2-3 şehirde toplamda 5 evin birden olsun.Sonra çocuk orda perişan olacak diye konuşta konuş.Birde ilknur bakıcı bulabilirdi de.Anlayan var mı bu işi?

December 9, 2009 Post Under Öylesine - Read More

2 Responses to “Anneannemiz geldi”

  1. k.i.s.d. says:

    Sevgili sanal dünyamız,
    Çok sinirlenmişsinizdir, sizi anlıyorum. Galiba anneannelikle babaannelik farklı durumlar. Erkek evladın çocuğu şımartılmak, kız evladın çocuğu ise benimsenip kendi çocuğu gibi bakılmak için var. Ben kendi yaşadığım tecrübeden de bunu gördüm. Üzülürüm üzülürüm babaanne olacağıma üzülürüm:)

  2. Sanal Dünyamız says:

    ne desem ki.aslında ne babaanne ne de anneanneye baktırma taraftarıydım ama mecburiyetten.çalışan annelerin ortak kaderi bu.

Leave a Reply